Prognozy numeryczne

Prognozy numeryczne jakie proponujemy, to prognozy na najwyższym światowym poziomie. Trudno na rynku znaleźć prognozy aż tak dokładne i o tak wysokim stopniu sprawdzalności.
Przekonaj się sam i odszukaj prognozy o rozdzielczości 0,25 stopnia i z krokiem czasowym dla prognoz godzina po godzinie – my prognozy o takich parametrach na co dzień stosujemy „w standardzie”.
Oczywiście, rozwój nauki, techniki i możliwości obliczeniowych sprawią, ze prognozy numeryczne (w nieodległej przyszłości) będą jeszcze bardziej precyzyjne, ale nie musisz się obawiać, bo nasz dział informatyczny czuwa nad każdą nowinką, stąd gwarantujemy, że zawsze będziesz miał u siebie te najaktualniejsze i najdokładniejsze prognozy zgodne z najnowszymi trendami na świecie.
Chcąc korzystać z tak dokładnej bazy prognoz numerycznych należy się jeszcze jedna istotna informacja, otóż pogoda „nie zna granic”, zatem i nasze prognozy obejmują cała kulę ziemską, każdy jej zakątek, więc możemy spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

Jeżeli zdecydujesz się na prognozy numeryczne, to skorzystać z nich możesz na dwa sposoby.

Sposób pierwszy. Korzystasz z gotowego serwisu pogodowego Meteomax (www.meteomax.pl), którego opis funkcjonowania znajdziesz TUTAJ

Sposób drugi. Poważniej podchodzisz do tematu i chcesz mieć u siebie komplet prognoz dla „x” miejscowości na „y” dni do przodu.
Nic prostszego, deklarujesz co z prognozami będziesz robił dalej i przekazujesz nam informacje opierając się o poniższe punkty:

  • na ile dni do przodu chciałbyś prognozę,
  • przygotuj wykaz wszystkich lokalizacji,
  • określ parametry pogody, które maja być prognozowane,
  • określ krok czasowy dla prognoz,
  • oraz podasz nam ile razy na dobę chciałbyś otrzymywać prognozy.

My na podstawie tych danych skonfigurujemy usługę i „ubierzemy” ją w plik XML, który codziennie będziesz mógł automatycznie pobrać z naszego serwera.
Oczywiście dostarczymy Ci odpowiednie „słowniki” do rozkodowania pliku XML, a reszta (np. jak stworzyć swój serwis www) będzie już po Twojej stronie, chociaż i tutaj możesz liczyć na naszą pomoc.