Rybołówstwo i żeglarstwo

W ofercie dla rybaków i żeglarzy nie będziemy już mówili o prognozie pogody na potrzeby osobiste (jak się ubrać ?), ani jak można uniknąć strat finansowych (firmy, przemysł itd.), tutaj zajmiemy się bezpieczeństwem.
Wiadomym jest, że nie tylko na morzu, ale również na jeziorach pogoda potrafi być mocno zmienna, a przez to niebezpieczna.
Zatem jeżeli spędzasz sporo czasu „na wodzie” wykonując zawód rybaka lub wypoczywając „pod żaglami”, zawsze musisz na pierwszym miejscu zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Jeżeli czas „na wodzie” spędzasz jako osoba indywidualna (nie zrzeszona) to do Twojej dyspozycji oddajemy serwis prognoz numerycznych Meteomax, który funkcjonuje pod adresem www.meteomax.pl – tam znajdziesz wszystkie informacje, które pomogą Ci uniknąć zagrożenia, w tym zagrożenia życia Twojego i Twoich pasażerów (opis, jak korzystać z serwisu Meteomax znajdziesz TUTAJ).

Natomiast jeżeli jesteś właścicielem, zarządcą przystani, kei, portu rybackiego itd., to skontaktuj się z nami.
Określimy parametry pogodowe, które wpływają na bezpieczeństwo „na wodzie”, następnie skonfigurujemy usługę specjalnie pod Ciebie, ustalimy formę i sposób przekazu i „z dnia na dzień” możemy przystąpić do współpracy.
Tak myślę, że od razu zadasz sobie pytanie, na czym taka współpraca ma polegać ? Otóż wyobraź sobie, że wykres lub tabelę z bardzo dokładną prognozą (godzina po godzinie) drukujesz i udostępniasz w miejscu, aby wszyscy mogli się z nią zapoznać. Jedni zapamiętają dane, inni zrobią zdjęcie telefonem, a jeszcze inni poproszą Cię o dodatkowy wydruk.
Taka forma zabezpieczenia meteorologicznego podniesie statusu Twojej przystani, w taki sposób zadbasz o bezpieczeństwo swoich klientów.
A jeśli dodamy, że prognozy mogą obejmować okres 16 dni do przodu, nie tylko zadbasz o bezpieczeństwo, ale umożliwisz zaplanowanie rybakom pracy, a turystom wypoczynku.
Jeżeli wizją zabezpieczenia meteorologicznego Twojej przystani, Twojego portu przekonaliśmy Cię, to skontaktuj się z nami, czekamy na Ciebie.