Użytkownicy indywidualni

Jeżeli z jakichkolwiek powodów poza komercyjnych (wypoczynek, sport, pasja życiowa, zwykła ciekawość, a nawet w co się ubrać) chciałbyś zapoznać się z dobrą prognoza pogody, to zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu Meteomax (www.meteomax.pl).
Znajdziesz tam prognozę na 16 dni wszystkich podstawowych parametrów począwszy od temperatury i typu pogody, po prędkość wiatru, wartość ciśnienia i wysokość opadu włącznie.
Serwis jest przeznaczony dla Twojego osobistego użytku, zatem śmiało możesz z niego korzystać bez żadnych ograniczeń i zobowiązań, a fakt, że nasza witryna posiada również wersję mobilną, to z prognoza pogody możesz zapoznać się w każdym miejscu i o każdym czasie.
Jeżeli będziesz korzystał z naszego serwisu przez dłuższy czas, to sam przekonasz się o dużej trafności (dużej sprawdzalności) prognoz, a z czasem stanie się rytuałem, gdy przy codziennej porannej kawie zaglądając do serwisu zadasz sobie pytanie „a co tam słychać w pogodzie ?”
Raz jeszcze gorąco zachęcamy do korzystania z naszego serwisu, bo on jest dla Was (dla Ciebie).
Przypominamy www.meteomax.pl

Jeżeli chciałbyś skorzystać z serwisu w celach komercyjnych, to skontaktuj się z nami, ustalimy warunki i przystąpimy do współpracy.