Biuro prognoz Cumulus

Nasze prognozy są najlepsze na rynku.

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Oferta

W ofercie dla Twojej firmy posiadamy prognozy wszystkich, możliwych do zaprognozowania parametrów meteorologicznych, przez co jesteśmy w stanie spersonalizować nawet najbardziej wymagającą prognozę pogody. Prognozę „ubierzemy” w dowolnie wybraną formę (tekst, grafika, XML) i dostarczymy do Ciebie w taki sposób, jaki od nas oczekujesz – proste ?, więc nie czekaj, już dzisiaj skontaktuj się z nami.

Sprawdź

Produkty

W naszym przypadku Produkt, to prognoza pogody, a aby Produkt znalazł swojego nabywcę, musi spełnić jego oczekiwania. Zatem już teraz dowiedz się jakie produkty przygotowaliśmy dla Ciebie, jaki masz wybór i sam zadecyduj, czy ma to być prognoza tekstowa, graficzna, czy numeryczna i jakie parametry (elementy) ma zawierać. Jak zdecydujesz - zadzwoń, napisz, a wspólnie skonfigurujemy Twoja prognozę.

Sprawdź

Meteomax

Serwis prognoz numerycznych Meteomax (www.meteomax.pl), to nasz autorski portal pogodowy, który przeznaczony jest dla każdego, kto chciałby zapoznać się z najlepszą prognozą dostępną na rynku. Z naszych prognoz numerycznych możesz korzystać w każdym czasie i w każdym miejscu, ponieważ funkcjonuje również wersja mobilna, a jednego czego potrzebujesz, to dostępu do Internetu. Wejdź na www.meteomax.pl i baw się pogodą codziennie.

Sprawdź